Chcesz szybko cieszyć się pięknym trawnikiem? Oferujemy trawę w rolkach w Krakowie i całym województwie małopolskim. Specjalizujemy się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów, a jak wiadomo – odpowiednie i zadbane podłoże to podstawa doskonałego podwórka. Zobacz, czym wyróżniają się nasze trawniki rolowane i dlaczego warto na nie postawić!

 

 

Zakładanie trawników z rolki – Kraków

Aby działka zachwycała swoim wyglądem, należy zadbać o posianą na niej roślinność. Zanim jednak zaczniesz planować rozmieszczenie kwiatów i krzewów, musisz pamiętać o trawniku. To właśnie równo skoszona, zielona murawa stanowi podstawę, której nie można pominąć. Jeśli chcesz, aby Twój ogród pokryła bujnie rosnąca darń, skontaktuj się z nami. Obszarem naszych działań jest nie tylko Kraków, ale również cała Małopolska.

 

Nasze usługi ogrodnicze obejmują:

  • przygotowanie podłoża pod trawnik z rolki,
  • rozłożenie rolowanego trawnika, dostosowanego do konkretnych potrzeb danej przestrzeni, a także przewidywanej intensywności eksploatacji,
  • pierwsze koszenie… i nie tylko – zapraszamy do cyklicznej współpracy.

Profesjonalne zakładanie trawników z rolki to jedna z naszych specjalizacji – doskonale wiemy, jak wykonać powierzone nam zadania, aby ich rezultat zachwycał.

Trawniki rolowane – zalety

Planując założenie trawy na swoim podwórku, działce lub obiekcie sportowym, masz do wyboru wysiew nasion lub gotowy produkt, jakim jest trawnik z rolki. Rozwiązanie to wiąże się z kilkoma istotnymi zaletami, wśród których należy wymienić:

  • szybkość – nie musisz czekać, aż murawa zacznie kiełkować, zyskujesz więc piękne podłoże do ogrodu w kilka chwil,
  • zahamowanie rozwoju chwastów – trawa w rolkach tłumi wzrost niepożądanych roślin i zapobiega ich przedostawaniu się na powierzchnię, zwalniając Cię z konieczności ich usuwania,
  • możliwość rozłożenia murawy na siatce zabezpieczającej przed kretami – to skuteczny sposób na pozbycie się szkodników i zakończenie zmagań z ich destrukcyjną działalnością w ogrodzie,
  • satysfakcję z uzyskanych efektów – trawa z rolki zawsze wygląda dobrze, możesz po niej chodzić już w niedługim czasie po rozłożeniu i – co najważniejsze – nie generuje ryzyka nieprzyjęcia się po żmudnym okresie wysiewania i długiego oczekiwania na wzrost.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, którzy pragną cieszyć się pięknym trawnikiem przed swoim domem. Ofertę kierujemy również do firm, właścicieli obiektów sportowych i rekreacyjnych, a także administratorów przestrzeni publicznych z województwa małopolskiego. W ramach świadczonych usług zapewniamy dobór optymalnych rozwiązań – dostosowujemy rodzaj trawnika do konkretnych wymagań eksploatacyjnych, dając Ci gwarancję wieloletniej żywotności i nienagannej estetyki. Z chęcią zajmiemy się też pielęgnacją murawy. Nasze trawniki rolowane sprawdzą się na podwórku i działce, boiskach piłkarskich i w parkach.

Zgłoś się do nas i natychmiast ciesz się pięknym podłożem. Zadbana murawa to wizytówka ogrodu, dlatego tak ważna jest systematyczna dbałość o nią oraz stosowanie profesjonalnych metod modernizacji i renowacji, które oferujemy.