Jeśli chcesz, aby Twój ogród w Oświęcimiu był właściwie pielęgnowany, to skorzystaj z pomocy firmy PERIANT! Ogrodnictwo jest naszą specjalnością i mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie! Całoroczne dbanie o tereny zielone, wycinka drzew, zakładanie systemów nawadniania to usługi, jakie możemy dla Ciebie zrealizować profesjonalnie i terminowo. Ponadto przyjmujemy zlecenia dotyczące przygotowania projektów ogrodów, zakładamy trawniki w najróżniejszych miejscach oraz oferujemy ich serwis.

Wycinka drzew Oświęcim

Ponieważ ogrodnictwo jest bardzo szerokim pojęciem, to w ramach oferty zapewniamy także wycinkę drzew. Nasza wykwalifikowana kadra ma wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania tych czynności zarówno przy gruncie, jak i do prac realizowanych na wysokościach. Podczas usuwania gałęzi czy pni korzystamy z różnego sprzętu:

  • piły,
  • pilarki,
  • wysięgnika,
  • podnośnika.

W trudnodostępnych miejscach działamy metodą alpinistyczną, czyli wycinka drzew zaczyna się od ich koron, a kończy na pniach. Jeśli szukasz specjalistów w zakresie ogrodnictwa w Oświęcimiu, skorzystaj z naszych usług!