Naszą pasją, jaką realizujemy zawodowo już od wielu lat, jest ogrodnictwo. Usługi, które świadczymy w Wadowicach, obejmują przede wszystkim tworzenie oraz pielęgnację terenów zielonych prywatnych i publicznych. Wycinka drzew to kolejna z propozycji, jakie dedykujemy klientom indywidualnym, firmowym oraz instytucjonalnym.

Ogrodnictwo obejmuje szeroki zakres czynności, jakie możemy zrealizować w zielonych zakątkach – od ich projektowania, poprzez dbanie o nie przez cały rok, a zwłaszcza w okresie wiosny i jesieni aż po zakładanie systemów nawadniania.

Proponowana wycinka drzew lub redukcja drobnych gałęzi czy konarów może być zrealizowana w różny sposób. Dopasowanie metody uzależnione jest przede wszystkim od miejsca, w jakim się one znajdują oraz dostępności do niego. Wybieramy wówczas piły lub pilarki, a czynności prowadzimy na gruncie albo na wysokości, korzystając z wysięgnika lub podnośnika. Usuwanie naziemnej części drzew lub krzewów zawsze odbywa się przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

Jeśli interesują Cię usługi ogrodnicze i szukasz firmy do wycinki drzew w Wadowicach, zgłoś się do nas!