Naszą specjalnością jest szeroko rozumiane ogrodnictwo – czyli projektowanie terenów zielonych, ich tworzenie w różnych przestrzeniach oraz pielęgnacja, a obszarem działania – Małopolska. Wśród innych usług świadczonych przez firmę znajduje się również wycinka drzew i krzewów. To z kolei czynność, która wymaga odpowiednich uprawnień oraz specjalistycznych narzędzi.
Oferowane przez nas usługi ogrodnicze wykonywane są w sposób profesjonalny, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klientów – osób prywatnych, firm oraz instytucji.

Wycinka drzew na terenie Małopolski

Realizując zlecenia w ramach wycinki drzew, korzystamy z różnych sprawdzonych metod. Zanim jednak przystąpimy do pracy, sprawdzamy niezbędne pozwolenia na ich usunięcie (jeśli są wymagane). Używamy zarówno ręcznych pił, jak i pilarek, wysięgników oraz podnośników. W najtrudniej dostępnych miejscach wycinka drzew odbywa się techniką alpinistyczną. Za każdym razem dbamy o bezpieczeństwo własne oraz innych osób czy zwierząt, które mogą być obecne na terenie działania.

Ogrodnictwo, czyli branża, w jakiej funkcjonujemy od lat na terenie woj. małopolskiego, obejmuje wiele usług, z których możesz skorzystać już dziś! Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!